درباره ما

شركت پاليزافزار افتخار دارد كه خود را به عنوان يك شركت حرفه اي، با تجربه بيش از 20 سال در زمينه طراحي و توليد دستگاه حضور و غياب، تابلو تبليغاتي و اطلاع رسانی ديجيتال، سیستمهای کنترل تردد و امنیت در ايران به شما معرفي نمايد.
شركت پاليزافزار در سال ۱۳۷۵ با هدف توليد ساعت حضور و غياب، تابلو تبليغاتي ديجيتال LED و سيستم هاي مرتبط با آنها در زمينه سخت افزار و نرم افزار تأسيس گرديد و گروههاي تخصصي اين شركت با تلاش بي وقفه سعي در ارتقاء كيفيت و عرضه محصولات ماندگار به بازار ايران را داشته و دارند و در حال حاضر مفتخر به خدمات رساني به هزاران موسسه، سازمان، كارخانه، کارگاه، بيمارستان، هتل و… مي باشد. توليدات امنيتي بر اساس تكنولوژيهاي كارتهاي هوشمند و اثر انگشت و ثبت چهره جايگاه ويژه اي در طراحيهاي شركت دارند و در اين راستا محصولاتي مانند دستگاههاي حضور و غياب، سيستمهاي مكانيزه پاركينگ، سيستمهاي صدور ژتون غذا و كنترل تردد توسط اثر انگشت ثبت شده بر روي كارتهاي هوشمند (مايفر)، قفلهاي اثر انگشت، استارت خودرو توسط اثر انگشت و دستگاههاي اعتباري به دو صورت online و offline را به انجام رسانده ايم.

اين شركت در راستاي توسعه تجارت و خدمات رساني كاملتر به مشتريان خود توسعه و تجهيز نمايندگيهاي فعال را همواره مد نظر قرار داده است تا آنها با توجه به سرويس و دانش بهتر بتوانند زمينه فروش را تقويت و سرويس منظم تر را به مشتريان شركت پاليزافزار ارائه نمايند.

كيفيت برتر، قيمت مناسبتر و سرويس سريع، ما را قادر ساخته تا فرصتهاي تجاري بيشتري را خلق، سود بالاتر و قابليت انعطاف پذيري در انتخاب كالا را براي استفاده كننده نهائي از محصولات پاليزافزار فراهم نمائيم.

ما با افتخار اعلام می کنیم شرکت پالیزافزار در راستای کمک به رشد اقتصادی و ایجاد شغل 50 نفر  به صورت مستقیم و 350 نفر به صورت غیر مستقیم فعالیت داشته است.

ما برای فراگیری و ارتقاء تکنولوژی روز دنیا اقدام به دریافت نمایندگی عرضه دستگاههای شرکت ویردی (Virdi) کره جنوبی از سال 1380 نمودیم و شرکت پالیزافزار تنها نماینده رسمی ویردی (Virdi) می باشد.

گواهینامه و تاییدیه ها